Ztráty a nálezy

Tak jako v každé škole i u nás čas od času něco ztratíme a pak to hledáme. K tomu je dobré vědět, kde se ve škole shromažďují nalezené věci:

Místo první: zapomenuté oblečení mladších žáků ukládají paní uklízečky do policových skříní v šatnách prvního stupně. Stále jsou plné věcí, které zřejmě nikdo nepostrádá a ony trpělivě čekají na svého majitele.

Místo druhé: oblečení, deštníky, batohy aj. bez jména majitele najdete na věšáku před kanceláří školy.

Místo třetí: drobné a cenné věci jako klíče, šperky, peněženky a drobné hračky bez jména majitele skladujeme v krabici v kanceláři paní sekretářky. Pokud je na klíči čip ze školní jídelny, zjistíme majitele a vracíme.

Místo čtvrté: pokud je žákovi z důvodu porušení školního řádu zabaven mobilní telefon, čeká na rodiče zamčený v šuplíku v kanceláři paní sekretářky.