Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Již tradičně proběhla i letos v lednu na naší škole konverzační soutěž v anglickém jazyce. Soutěže se zúčastnili nejvíce komunikativní žáci devátých ročníků, kteří se navíc nestyděli své dovednosti předvést. Velmi dobře si vedlo všech šest přihlášených. Soutěžící s porotou vedli rozhovor na témata jako: Moje město, Dovolená a turistika, Příroda a počasí, Mé budoucí plány a další.

Nejlépe se umístila Kristýna Dlabačová z 9.A, která si svým výborným výkonem vysloužila nejen první místo, ale také postup do okresního kola soutěže, kde bude naši školu reprezentovat. Druhé místo obsadil Karel Nguyen ze třídy 9.B, jemuž také svěřilo nejvíce hlasů publikum, a byla mu proto předána cena za nejsympatičtějšího účastníka soutěže. Krásné třetí místo náleží Tereze Zrníkové, žákyni 9.A.

Všem žákům ještě jednou jménem celé poroty gratuluji a děkuji za jejich pečlivou přípravu a příjemný zážitek z celé akce.

Mgr. Veronika Vlčková