Jeremiáš Přikryl je mistrem České republiky v jachtingu

Na jaře loňského roku jsme vás informovali, že žák ZŠ Oskol Jeremiáš Přikryl získal ocenění za nejlepšího Sportovce města Kroměříž za rok 2019, které bylo díky covidové pandemii uděleno opožděně. Byl vyhlášen také jako nejlepší jachtař Lodních sportů Kroměříž pro roky 2019 a 2020.

S pýchou letos přidáváme informaci, že v roce 2021 stoprocentně dostál své pověsti. V závodě, kterého se účastnilo 115 zástupců z Česka, Malty a Slovenska se stal Mistrem České republiky lodní třídy Optimist pro rok 2021.

Jeremiášovi tleskáme a přejeme mnoho dalších úspěchů v této náročné sportovní disciplíně, ve které závodníci bojují nejen proti svým soupeřům, ale také s náročnými přírodními podmínkami


Výsledky závodu najdete pod odkazem
https://www.sailing.cz/vysledky/212199

Fotogalerie