Konverzační soutěž AJ

V úterý 4.2. 2020 se v naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. I přes médii proklamovanou chřipkovou epidemii se letos zúčastnil rekordní počet soutěžících z řad devátých ročníků. Celkem 12 žáků a žákyň se prezentovalo v různých tématech, které si vylosovali, např. My town, Holidays, Nature, weather and seasons of the year, London and Great Britain atd.

Vítězem se podle poroty složené z vyučujících AJ stal Aleš Knoflíček z 9. B. Na 2.-3. děleném místě se umístili Tereza Dvořáková  z 9. B a Tomáš Horák z 9. A. Všichni soutěžící prokázali nemalé znalosti AJ a odnesli si malou odměnu za své úsilí. Tři medailisté si vysloužili hodnotnější ceny, vítěz byl navíc odměněn knihou psanou zrcadlovým textem.

Vítěz Aleš Knoflíček nás reprezentoval 11. 2. 2020 v okresním kole, v nabité konkurenci se bohužel neprosadil.

Michaela Korčáková