Prosba o podporu našeho soutěžního projektu

Vážení rodiče, naši milí žáci.

Jistě si vzpomínáte, že se naše škola stala v loňském roce vítězem celostátní soutěže S Komenským měníme svět k lepšímu. Na pódiu při předávání cen jsme slíbili, že se budeme snažit udělat svět lepším i nadále a svůj slib jsme dodrželi.

Rádi bychom vám představili náš letošní projekt PŘEČTI SI, BABIČKO, ANEB KNIHY SPOJÍ GENERACE, kterému jsme se věnovali v průběhu celého školního roku a budeme na něm pracovat i nadále. 

Projekty bude hodnotit odborná porota, ale také veřejnost prostřednictvím hlasovacích SMS.

PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ BUDOU CHTÍT NÁŠ PROJEKT PODPOŘIT, ABY SI PŘEČETLI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE. DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU A POMOC.

Veřejné hlasování bude probíhat v termínu od 15. do 22. 5. 2023 pomocí Hlasovací premium SMS. Každý soutěžní projekt bude mít přiřazen unikátní SMS ve tvaru: JAK, mezera, číslo projektu.

Číslo našeho projektu je JAK 06.

Hlasovací SMS zprávy se budou odesílat na číslo 9001115, jedna taková SMS bude zpoplatněna částkou 15,– Kč a bude možné zaslat maximálně 20 SMS na jeden projekt z jednoho telefonního čísla.

Odkaz na naše video + sms :

https://komensky2020.cz/precti-si-babicko/

Náš plakát: https://photos.google.com/share/AF1QipNfxBZWr0_3lCDaTOpV0Xk8ODNOwExYiDMhThKNsDe2RLT9ZmvJlSNubNx_sApBFQ/photo/AF1QipO79ifpYJcotrMrWpFWcdGo3f0cyhfaTFjW-hXl?key=VTB6Nzk4cl95alEtVU1DQ3ZDNkIxLW13VjZMOUpn

Odkaz na hlavní stránku soutěže s Komenským:

https://komensky2020.cz/soutez/

Odkaz na Instagram a Facebook:

https://www.facebook.com/komensky2020
https://www.instagram.com/komensky2020/

Odkaz na nástěnku na veřejné hlasování:

https://komensky2020.cz/verejne-hlasovani-2023/