☀️ Polní den v Kroměříži se vydařil na jedničku! 🌾
Žáci ze 7. C 16.6. vyměnili školní lavice za zážitky na čerstvém vzduchu a vyrazili na Polní den do Kroměříže. Sluníčko nám přálo celou dobu, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí a domů se vracíme plní dojmů (a unavení tak akorát). 😎
Děkujeme všem za skvělou náladu, byl to parádní výlet!
Marcela Zemánková