Prožité odpoledne s Ellou

Dnes se žáci z 5. oddělení vypravili s paní vychovatelkou do psího útulku. V měsíci říjnu, kdy mají všechna zvířátka svátek, jsme pro pejsky přinesli spoustu pamlsků, prohlédli si, kde bydlí a dozvěděli jsme se spoustu nových informací. S ošetřovatelkou, která se o pejsky stará, jsme se domluvili, že až povyrosteme a zesílíme, tak si přijdeme vypůjčit v měsíci červnu pejska a půjdeme všichni na společnou procházku kolem Bágráku. A to se nám právě splnilo dnešní odpoledne. Všichni u oběda přemýšleli, jakého pejska půjdeme dnes venčit. Někteří měli obavu, že bude velký, starý a zlý, ostatní si vysnili malého pejska. Po příchodu na Čápku nás ošetřovatelka nechala čekat v areálu 

a žáci netrpělivě čekali, jakého pejska přivede. Skutečně to byla malá psí slečna Ella, která byla velmi hbitá, plná energie a dala nám všem pořádně zabrat. Skákala, hopsala, bylo vidět, že má ráda děti, tak si do sytosti užila jejich přítomnosti. Ellu jsme vzali na procházku kolem Bágráku a všichni, kdo chtěl, tak si vyzkoušel vodit pejska. Odpoledne jsme si báječně užili a plni dojmů a zážitků jsme se vraceli zpět do školní družiny.

Dáša Majdová, vychovatelka

Fotogalerie zde