Den dětí ve ŠD

V pondělí 3. června se sešla všechna oddělení školní družiny na školní zahradě. Paní vychovatelky nezapomněly na oslavy Dne dětí a celý týden se svědomitě připravovaly na sportovní odpoledne, které mělo prověřit obratnost, přesnost a rychlost dětí při plnění sportovních disciplín. Celkem jich bylo připraveno pět a to: hod na koš, let kroužků na kříž, kop míčem mezi pařezy, chůze na chůdách kolem mety, hod do úsměvu sluníčka. Všichni se vzájemně povzbuzovali a snažili se o získání co nejvíce počtu bodů. A jak to vše dopadlo? 

Nejlépe si vedlo 2. oddělení (p. vychovatelka Stoličková) a žáci ze 3. tříd, kteří dosáhli nevěřitelného počtu 501 bodů, na druhém místě se umístili žáci z 1. oddělení (p. vychovatelka Magdálková) a žáci ze 2.C a 2.B s počtem bodů 451, třetí místo obsadili žáci ze 3. oddělení (p. vychovatelka Krčová) a její svěřenci z 1.A a 2. A s počtem 272 bodů, na čtvrtém místě skončili žáci ze 4. oddělení (p. vychovatelka Ventrčová) a žáci z 1.B a 2.A s počtem bodů 235 a na pátém místě se umístili žáci z 5. oddělení (p. vychovatelka Majdová) a žáci z 1.C a 2.B s počtem bodů 172. Všichni soutěžící byli odměněni sladkou odměnou a vítěz dnešního sportovního odpoledne byl navíc odměněn hlasitým vítězným pokřikem od svých soupeřů.

Všem nám to dnešní odpoledne rychle uběhlo, počasí nám přálo a všichni jsme se spokojeně vraceli domů nebo zpět do školní družiny.

Dáša Majdová, vychovatelka

Fotogalerie zde