Sbírka sportovních potřeb vyhlášená Sociálním šatníkem pro samoživitele v prostorách školy Oskol

Vážení rodiče, žáci a pracovníci školy

Rádi bychom vás informovali, že v areálu školy (vedle školní jídelny) je nově otevřena provozovna SOCIÁLNÍHO ŠATNÍKU PRO SAMOŽIVITELE.

Také prostřednictvím školního informačního systému bychom vás rádi pozvali k návštěvě šatníku a k účasti na aktuální vyhlášení sbírce sportovních potřeb. Bližší informace v přiloženém letáku.

Provozní doba šatníku je pondělí 14.00 - 17.00 hodin, sbírka také ve čvrtek 8.00 - 11.00 a 12.00 - 17.00 hodin.

Návštěvu šatníku a přinesení sportovních potřeb do sbírky můžete také spojit s našimi školními akcemi v pátek 14. 6. - Montessori zahradní slavnost a Sbírka pro Šárku, na které jste již obdrželi pozvánky.

Děkuji vám všem za spolupráci a podporu a přeji hodně sil do závěru školního roku. Náš společný cíl je již v dohlednu.

Hana Ginterová - ředitelka školy