I. A a I. B - Škola v přírodě Velké Karlovice

20. 5. - 24. 5. 2024
DEN DRUHÝ

  Do prvního rána vítala děti znělka pohádky Králíci z klobouku a volala je k rozcvičce. Bylo sedm hodin, čas vstávat a cvičit. Děti celkem rychle vyměnily pyžama za tepláky s tričkem a mikinou a všichni společně jsme mohli vyběhnout na hřiště. Zahřát se, protáhnout, dvě, tři hry a běžíme zpátky.
  Po snídani, když měly děti trochu času k odpočinku a zároveň k úklidu pokojů před bodováním, připravily jsme jim na louce nad chatou první soutěž. Vybíhaly vždy po půl minutě podle oranžových  fáborků a cestou musely poznávat pohádkové postavy. 
  Po obědě a odpoledním klidu jsme si vyšli na výlet do Velkých Karlovic. Byla to pro nás krásná celoodpolední procházka. Nikam jsme nepospíchali a užívali jsme si opět vydařeného počasí. K odpočinku jsme se zastavili u Karlovského muzea a infocentra a kdo chtěl, mohl se osvěžit zmrzlinou nebo si koupit něco na památku. Cestou zpět byla ještě jedna moc vydařená zastávka, a to v krásném prostředí u Kaple sv. Huberta a galerie dřevěných soch. Tady se nám všem moc líbilo.  
  Jen co jsme došli zpět na chatu, začaly venku padat první kapky. No to nám to krásně vyšlo.
   Ještě večeře, trochu si pohrát a druhý povedený den máme za sebou :- )


P. uč. Martina Běhalová

Fotogalerie zde