Prvňáčci se dočkali svého prvního vysvědčení!

Jak je již na naší škole tradicí, tak i v letošním školním roce obdržely všechny děti z 1. tříd své pololetní vysvědčení ve slavnostním duchu. Každá ze tří tříd připravila pro rodiče a paní ředitelku překvapení v podobě kulturního vystoupení, kde děti cvičily, tančily, zpívaly či přednášely. Nácvik jednotlivých vystoupení jim dal určitě zabrat, ale výsledek stál za to. Rodiče byli patřičně dojatí a mohlo se přistoupit k hlavní části, což bylo předávání vysvědčení. Děti se na něj velmi těšily a k tomu ještě obdržely například medaile nebo památeční šerpy. Ze svého prvního hodnocení se tak těšila třída 1.A, sportovní třída 1.B a třída s prvky Montessori 1.C.

Všem prvňáčkům přejeme, ať se jim ve škole i nadále líbí a mají kolem sebe spoustu kamarádů!

Barbora Kocmanová

Fotogalerie 1.A
Fotogalerie 1.B
Fotogalerie 1.C