Naši mladí florbalisté z 1. stupně ovládli okresní kolo Čeps cupu ve florbalu

Pátku 10.11. se naši florbalisté ze 4. a 5. ročníku nemohli dlouho dočkat. Na tento den bylo totiž naplánováno do haly ve Štěchovicích okresní kolo Čeps cupu ve florbalu. Ve vlastním turnaji jednoznačně náš tým deklasoval své soupeře, jednoznačně zvítězil a získal právo postupu do krajského kola. Již cestou z haly do školy se myšlenky všech upíraly k tomuto vyššímu kolu a někteří přemýšleli dokonce i dále. 

Uvidíme, jestli se jim tento sen podaří naplnit. Budeme jim věřit. Na úspěchu se podíleli brankáři Jakub Slíva a Vašek Ondrouch, hráči Kryštof Adamík, Šimon Drábek, Richard Dvořák, Fanda Hanák, Nikolas Kolařík, Petr Kuneš, Tomáš Marcoň, Max Mikulík, Petr Novotný, Jarda Válek, Matěj Zapletal a Mikuláš Zatloukal.

Fotogalerie