Soutěž halloweenských dýní

Ve dnech 3O.října až 1.listopadu jsme si připomněli Halloween soutěží vyřezávaných dýní. Žáci mohli soutěžit o největší dýni, o nejmenší dýni, o nejhezčího dýňuláka a o nejkrásnější vydlabanou halloweenskou dýni.

Celkem se na školním dvoře sešlo 65 kousků, které byly velmi originální a nápadité. Vybrat nejlepší bylo velmi těžké, nejraději bycho ocenili všechny, ale nakonec jsme přece jen vybrali a ocenili dýně, které se nám líbily.

A které dýně byly vybrány a kdo si odnesl diplom a drobnou odměnu?

Největší dýni vydlabali Karel Zigmund, Jan Miláček a Matyáš Zachara.

Nejmenší dýni přinesla Anna Ficová, Julie Polachová, Mikuláš Fic, Tereza Janošková a Julie Janošková .

Nejhezčího dýňuláka vytvořili Karla Vojtásek, Mia Motalová, Michal Müller, Nicol Müllerová, Eliška Bradová, Sofie Vaško a Petr Kuneš.

Nejkrásnější dýně byly od Františka Odstrčilíka, Alžběty Vejmelkové, Aleše Karoĺa, Annabel Bejdákové, Karolíny Válkové, Dominika Skopala, Evy Luzarové, Simona Tesaříka a Anny Marie Bubelové.

Dýňová soutěž se opět velmi vydařila a společně se světýlkovým průvodem s lampiony jsme vesele oslavili letošní Halloween.

Machalová Alena