Informace pro žáky a rodiče k předvánočnímu období

Věnujte prosím pozornost následujícím informacím:

1. Na základě vašeho hlasování bylo vybrán motiv školního loga, které se objeví na kolekci školního oblečení.

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: odkaz

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 15.12. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

2. Konzultace jsme upravili na online formu pro objednané:

Vzhledem ke komplikované epidemiologické situaci proběhnou plánované konzultace 7. 12. (15.00 - 17.00) v online formě. Pokud máte zájem o konzultaci na dálku, informujte prosím vybraného učitele nejpozději do pondělí 6. 12. do 14.00 hodin. 

Vyučující vám zašle odkaz na připojení a čas schůzky. Mailové adresy na učitele najdete na stránkách školy. v kontaktech. 

3. Jarmark proběhne jen pro žáky ve středu 8. 12. 8.00 - 10.00 hodin.

Letošní vánoční jarmark proběhne 8. 12. dopoledne pouze v rámci školy a zúčastní se ho pouze žáci a zaměstnanci. Výrobky ale máme připraveny a vaše děti si je budou moci zakoupit. Pokud máte zájem o vánoční výzdobu a dekorace, vybavte děti příslušnou částkou, kterou mohou utratit. 

Prosíme všechny žáky a rodiče, aby pečlivě sledovali zprávy ze školy, a to i o volných dnech. Informace z KHS a pokyny k stanovení karantény žáků a tříd dostáváme bez ohledu na víkendy a pracovní dobu a okamžitě je předáváme a realizujeme. 

Děkujeme za spolupráci a přejeme všem pokud možno klidné předvánoční období.