EXKURZE V RÁDIU KROMĚŘÍŽ

V pátek 26.5. se vydali žáci z 5. oddělení ŠD na exkurzi do Rádia Kroměříž. Měli jsme to štěstí, že jsme byli první, kdo navštívil prostory nového studia. Ve dveřích nás již očekával usměvavý moderátor pan Matěj Neradilek, který nás mile přivítal. Prohlédli jsme si vybavení studia a bylo nám vysvětleno, jak probíhá vysílání. Všichni odvážlivci měli možnost mluvit na mikrofon a pozdravit své blízké. Pan moderátor nám slíbil, že naše pozdravy sestříhá a dá nám v týdnu vědět, kdy si máme naladit Rádio Kroměříž. V samotném závěru se žáci vyfotili s panem moderátorem a pro vzpomínku byla naše fotografie umístěna na facebook Rádia Kroměříž.

Dnešní odpoledne se všem líbilo a největší radost měli žáci z toho, že si vyzkoušeli roli moderátora či moderátorky.

Dáša Majdová, vychovatelka

Fotogalerie zde