Zážitkový program ve ŠD - ,,Můj pes – můj kamarád“

Žáky školní družiny dne 24.4. navštívili lektoři s psí slečnou Džínou z kynologického servisu s zážitkovým programem ,,Můj pes – můj kamarád“.

Paní lektorka se snažila v programu zaměřit na psy, které žáci mají doma, u babiček, příbuzných, sousedů, tedy ty, které velmi dobře znají. Seznámila je s tím, že je potřeba stanovit si jasná pravidla, jak se správně chovat ke svému pejskovi, kdy se k němu nemá chodit a proč, nač si u svého mazlíčka dát pozor. S žáky probrala pravidla správné výchovy a venčení. Jako bonus pro ně připravili obrazový materiál NEJ Z PSÍ ŘÍŠE ( největší pes, nejmenší, nejrychlejší, nejchytřejší, nejtlustší, nej., nej….).

V samotném závěru programu žáci měli možnost osobního seznámení s Džínou, kdy si ji mohl každý pod dozorem paní lektorky pohladit.

Dáša Majdová, vychovatelka

Fotogalerie zde