Elektronická schránka důvěry - NNTB

Vážení rodiče, naši milí žáci.

Ráda bych vám všem připomněla, že naše škola využívá elektronickou schránku důvěry v rámci projektu Nenech to být. 

Na našich stránkách v oddíle ŠKOLNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM najdete odkaz, pomocí kterého se můžete připojit do anonymního prostředí elektronické schránky důvěry a využít ji k nahlášení jakéhokoli projevu nepřátelského chování a šikany. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o celorepublikový projekt, můžete upozorňovat na problémy, které vnímáte kdekoli ve svém okolí. Schránka tedy není vázána pouze na prostředí školy.

Vedení školy je sice upozorněno provozovateli projektu na potíže v naší škole, nicméně bychom byli moc rádi, pokud byste konkrétní záležitosti řešili bezodkladně s pracovníky naší školy - učiteli, asistenty pedagoga, paní psycholožkou, výchovnými poradkyněmi nebo vedením školy.  V souladu s postupy, které máme pro tyto případy vytvořeny, tak budeme moci zasáhnou bezodkladně. 

Děkujeme vám za důvěru a spolupráci. 

                                      Za všechny pracovníky školy Mgr. Hana Ginterová - ředitelka školy