Karnevalové odpoledne ve školní družině

Po tříleté (covidové) pauze jsme se opět mohli těšit na zábavné karnevalové odpoledne.

V měsíci únoru jsme společně zkontrolovali a opravili výzdobu, kterou jsme využili 

ke zkrášlení velké tělocvičny, kde se karneval uskutečnil. Žáci v ranní družině ještě k dotvoření výzdoby nafoukli barevné balónky. Děvčata a chlapci z jednotlivých odděleních se představili v karnevalovém přestrojení a k vidění byli Elzy, víly, piráti i pirátky, indiánky, králík, vlk, zajíc, spidermani, zásahovka i policajti a spousta dalších krásných kostýmů a masek. Každý měl šanci se všem předvést v nápaditém a vkusném přestrojení.

Po přehlídce masek následovaly připravené soutěžní disciplíny, které žáci plnili s velkým nadšením a radostí. Pro vítěze byly připravené sladké odměny a pro poražené se také nějaká ta sladkost za škraň našla.

Karnevalové odpoledne bylo vydařené a v rozzářených očích žáků byla vidět spokojenost.

 

Dáša Majdová, vychovatelka

Fotogalerie zde