Vánoční jarmark se opět vydařil

V úterý 6.12. vonělo ve škole jehličí, ovocný punč, zářily vločky a zněly koledy. Konal se tradiční vánoční jarmark. Výrobky, které pak budou zdobit stoly, pokoje nebo jako dárek pro radost nejbližším, zde nabízeli a prodávali žáci 1. a 2. stupně po celé chodbě v přízemí školy. Výrobky vyráběli v hodinách výtvarné výchovy, v pracovních činnostech a odpoledne ve Školní družině. 

Svícny různých tvarů, velikostí i materiálů, věnečky malé i velké, jmenovky na dárky, adventní věnce, přáníčka k Novému roku, andílci, vánoční ozdoby, vánoční kytice, jmelí, perníčky, štěstíčka, sněhuláci, polštářky a spoustu dalších drobných dárečků se prodávaly celé odpoledne rodičům a návštěvníkům školy. Druhý den dopoledne si je ještě mohli nakoupit žáci. Své výrobky v podobě čajového cukroví, lineckých smajlíků a makronek přivezla do školy cukrárna ze Zdounek. Každý si mohl vybrat a nakoupit, co se mu nejvíc líbilo. Letos jsme také prodávali na velkém vánočním trhu na náměstí, po celý den chodili ke stánku návštěvníci a vybírali si drobnosti, které žáci vyrobili a tím také přispěli do naší kasičky. Výtěžek z prodeje tříd 2. stupně použijí žáci na své třídní akce a ostatní výtěžek z 1. stupně se použije na odměny nebo na nákup různého a pomůcek materiálu pro práci kroužků a Školní družiny.

Machalová Alena

Fotogalerie zde