Mikulášská laťka

Po dvou letech covidového půstu jsme mohli konečně uspořádat naši interní Mikulášskou laťku, tedy soutěž ve skoku vysokém. Akce se konala v pondělí 5.12. v tělocvičně školy a zúčastnili se jí všichni žáci sportovních tříd druhého stupně. Soupeřilo se v kategoriích dle roku narození, zvlášť hoši a zvlášť dívky. Jako vždy byl každý úspěšný pokus odměněn měsíčkem mandarinky a že jich bylo!

Shromáždění všech sportovců v tělocvičně jsme taktéž využili pro přijetí do „sportovní rodiny“ žáků z 3.B a 4.B, kteří přijali slibem za svůj kodex žáka sportovní třídy přednesený paní ředitelkou, a to vše za asistence i nejmladších „sportovců“ z 1.B a 2.B. Všichni tito žáci z 1. stupně zůstali poté v tělocvičně a zaujatě sledovali pokračování soutěže, která byla v některých kategoriích velmi kvalitní a napínavá až do konce. Za nejhodnotnější výkony považuji výkon 135cm Mariany Župkové v kategorii D 2010, Nikoly Mackové 145cm v D 2008 a Radima Leteva 163cm v H 2007. Zbývající kategorie vyhráli Diblíková Denisa, Ghoubrial Jennifer, Valentová Diana, Karlík Štěpán, Olšanský Jakub, Kuchař Matěj a Hůzl Dominik. Všem vítězům ještě jednou gratuluji.

Příští ročník určitě do soutěže zapojíme opět i žáky 1. stupně.

Tesařík Vítězslav

Fotogalerie zde