Podzim nás baví, tvoříme, jsme hraví

V jedné písničce se zpívá, že nejkrásnější období je patrně podzim a asi na tom něco bude. My jsme využili jednoho krásného, slunečného dne k procházce lesem plným barevných listů na stromech i pod nohama a načerpali jsme spoustu inspirace. 

Při projektovém dnu jsme nachystali stůl plný zdravých dobrot, které jsme následně do posledního sousta ochutnávali a také jsme si z hrušek a hroznů vyrobili ježky, kteří byli doslova k nakousnutí. 

Ve výtvarné výchově jsme k podzimnímu tvoření používali štětce, voskovky, nůžky, lepidla, kreslili jsme, rozmazávali, rozpíjeli, mačkali jsme listy papíru, namáčeli pod proudem vody, zkrátka pokaždé to bylo jiné a bavilo nás to. 

Děkujeme podzimu za úžasné barvy, snad se nám kousek z jeho palety podařilo přenést na naše výkresy.

Celá fotogalerie zde

010. IMG_1942.JPG
 

018. IMG_3132.JPG