Bramborová medaile z republikového finále dívek ve volejbalu.

Vynikající 4. místo vybojovaly starší dívky v republikovém finále ve volejbalu. Nesmírně dramatický turnaj se odehrál ve dnech 15. – 16. 11. v Chomutově. A mohlo být ještě lépe, nebýt zranění dvou hráček v zápasech o medaile a velmi úzký kádr. První den se odehrály zápasy ve skupinách, naše hráčky 3x zvítězily postupně s družstvy z Rokycan, Prahy a Znojma, 1x prohrály s týmem z Jihlavy a obsadily 2. místo ve skupině. Do druhého dne jsme vstoupili vítězně s týmem z Liberce a rázem jsme byli mezi nejlepšími čtyřmi celky s nadějnými vyhlídkami do semifinále. Zde se nám postavil do cesty později vítězný domácí tým povzbuzovaný zaplněnou halou a byť jsme v závěru 1. setu vedli, díky zmíněným zraněním jsme jej nedotáhli do úspěšného konce a také celý zápas nešťastně prohráli. V zápase o 3. místo jsme již v oslabené sestavě nestačili v odvetě také na děvčata z Jihlavy. 

I přes tyto dvě závěrečné prohry je to historicky nejúspěšnější vystoupení s volejbalovým družstvem a všechna děvčata zaslouží maximální obdiv, uznání a poděkování za veleúspěšnou reprezentaci školy. Na tomto úspěchu se stejně jako ve vítězném krajském finále podílely Lucka Sotáková, Nikola Macková, Nikola Marvanová, Agáta Slámková, Emílie Zapletalová, Anička Šošolová, Kristýna Holinková a Natka Osinová.

Holky děkujem!!! 

Tesařík Vítězslav

Fotogalerie zde