Podzimní soutěž halloweenských dýní

Ve dnech 31.října a 1.listopadu jsme si připomněli Halloween soutěží dýní. Žáci mohli soutěžit o největší dýni, o nejmenší dýni, o nejhezčího dýňuláka a o nejkrásnější halloweenskou dýni.

Celkem se na školním dvoře sešlo 65 kousků, které byly velmi originální a nápadité. Vybrat nejlepší bylo velmi těžké, přesto jsme nakonec vybrali a ocenili dýně, které se nejvíc líbily.

A kteří žáci si odnesli diplom a drobnou odměnu?

Největší dýni vydlabali Karel Zikmund, Michal Bonďa, Matyáš Válek a Jan Šurik.

Nejhezčího dýňuláka ve tvaru kočičky přinesla Kristýna Cebotari. Zajímavé originální dýně vytvořily Karla Vojtásek, Tereza Suchánková, Sofie Kopecká, Sofie Vaško a Mia Motalová. Nejkrásnější dýně byly od Liliany Kavečkové, Robina Moláčka, Dominika Farbuly, Filipa Janoštíka, Šimona Tesaříka a Františka Odstrčilíka. Ocenili jsme ještě dýně Adama Kuneše, Martina Plachého, Tobiáše Koňaříka a Matyáše Číhala.

Dýňová soutěž se velmi vydařila a společně se světýlkovou procházkou s lampiony v pondělí večer jsme vesele oslavili letošní Halloween a Dušičky.

Machalová Alena