II. B a II. A – LESOPARK BARBOŘINA

18. září 2022
Naučná stezka veverky Čiperky

Kdo si počká, ten se dočká…
A my jsme se dočkali krásného podzimního počasí, pestrobarevných stromů, sluníčka přesně akorát a to vše jsme si užili na tematické vycházce po Naučné stezce veverky Čiperky.
Lehce občerstvení a odpočatí po výstupu k lesoparku, nejčastější otázka dětí totiž byla na dobu svačiny, jsme se vydali vstříc devíti stanovištím, na kterých nám veverka Čiperka ukázala mnoho zajímavého o životě v lese a zároveň si prověřila, jak jsou děti pozorné.
Nejenže jsme se dozvěděli řadu nových zajímavých informací, ale také jsme se při tom krásně pobavili a nasmáli.
Cesta na Barbořinu i zpět vedla přes Podzámeckou zahradu, kde jsme potkali pobíhající veverky, lenošící pávy i kachní výpravu.
S chlapci z II. B jsme se ještě před návratem zastavili na hřišti kousek od školy na krátké vyzkoušení si, kdo si co zapamatoval.
No někteří byli hodně šikovní.

P. uč. Martina Kopřivová