Naše volejbalistky vezou z Bojkovic zlato a postup na republikové finále

Dlouho očekávaný turnaj starších dívek ve volejbalu se konečně po covidové odmlce uskutečnil 20.10. v Bojkovicích. Družstvo naší školy bylo nominováno přímo do krajského finále a svou suverenitu v kraji beze zbytku splnilo. Vždyť 4 členky našeho družstva úspěšně reprezentovaly vloni Zlínský kraj na Olympiádě dětí a mládeže. Náš tým prošel soutěží bez ztráty jediného setu, nedopustil ani na chvíli nějakou pochybnost o vítězi a vybojoval suverénně postup do republikového finále, které se uskuteční 15. – 16. 11. až v dalekém Chomutově. Na tomto vítězství se podíleli Lucka Sotáková (kapitánka družstva), Nikola Macková, Nikola Marvanová, Agáta Slámková, Emílie Zapletalová, Kristýna Holinková (všechny z 9.B), Anička Šošolová a Natka Osinová (obě z 8.B). Nezbývá než popřát celému družstvu pokračování této zlaté cesty!

Tesařík Vítězslav

Fotogalerie