Pobyt v Koryčanech

Na dny 18. až 20. května jsme se my, žáci tříd 6. C a 7. D, moc těšili. Tyto tři dny jsme totiž strávili společně s třídními učitelkami a paní asistentkou v rekreačním středisku Zdravá voda v Koryčanech. 

Lepší počasí jsme si nemohli přát. Většinu času jsme trávili venku hraním různých her, sportováním a aktivitami, které měly za cíl upevnit dobré vztahy mezi námi.

Mezi nezapomenutelné zážitky určitě patří návštěva hradu Cimburk, večerní stezka odvahy a opékání špekáčků s vyprávěním strašidelných historek. Všem se líbil i program, který nám připravilo vzdělávací centrum z Holešova Tokaheya. Obzvlášť jsme si užili plnění děravých trubic vodou s pomocí kelímků a určitě nezapomeneme na tichý a napínavý boj o získání zlatých kamínků, které bránily dvě čarodějnice. Část večerního programu si vždy připravili žáci jedné třídy pro spolužáky z druhé třídy.

Na čerstvém vzduchu nám chutnalo i dobré jídlo. A jak už to bývá, když je nám někde dobře, tři dny v Koryčanech rychle utekly a my jsme se vrátili domů, abychom se o víkendu trochu vzpamatovali a v pondělí se opět připojili ke svým spolužákům z ostatních tříd.

Podle pokynů žáků 6. C a 7. D zapsala Leona Minaříková

Fotogalerie