Naši čtvrťáci zabodovali v Dopravní soutěži

V úterý 17. května 2022 proběhlo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naši školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo ze třídy 4. C – Montessori. Eliáš Veselský, Petr Sýkora, Stela Thomas a Julie Dvořáčková soutěžili ve čtyřech disciplínách. První z nich byl test z pravidel provozu na pozemních komunikacích, dále praktická jízda na kole, jízda zručnosti a zásady poskytování první pomoci. 

Naši žáci soutěžili proti kroměřížským školám, ale také školám z Holešova, Kvasic, Zdounek nebo Zborovic. Jednotlivé disciplíny byly hodnoceny přidělováním trestných bodů jednotlivcům. Výsledkem družstva byl tedy součet všech trestných bodů. Tým ze ZŠ Oskol se nakonec radoval z krásného 2. místa. Eliáš Veselský vyhrál také cenu za nejlepšího chlapce z celé Dopravní soutěže.

Všem žákům moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Barbora Kocmanová

Fotogalerie zde