Konverzační soutěž v AJ

V pondělí 16. 5. 2022 se v naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Konverzačními tématy, jako například My town – Kroměříž, Holidays – prázdniny, Great Britain and London – Velká Británie a Londýn, Entertainment – zábava apod. se intenzivně zabývali všichni žáci 9. ročníků již od 1. pololetí v hodinách AJ. Do soutěže se zapojilo 6 žáků z 9. A,B,C a všechny musíme pochválit ze pilnou přípravu a odvahu poměřit síly s ostatními spolužáky.

První místo obsadila Eva Dopitová z 9. B a o 2. místo se podělili Michal Novák z 9. A a Dominik Štosek z 9. C. Vítězům gratulujeme a všem účastníkům přejeme, aby svou angličtinu i nadále s radostí zlepšovali a zažili s ní jen příjemné chvíle.

Michaela Korčáková a Leona Minaříková