Naši šachisté se na Krajském přeboru v šachu rozhodně neztratili

Ve čtvrtek 28. dubna se v Uherském Hradišti konalo Krajské kolo Přeboru škol Zlínského kraje v šachu. Naši školu reprezentovali čtyři žáci kategorie A - žáci prvního stupně Kyjovská Šárka, Drábek Šimon, Brtník Jan a Coufal Jiří. Naši šachisté se v konkurenci 11 škol ze Zlínského kraje umístili na 6. místě.

Podle slov vedoucího a trenéra našich šachistů Jana Štefka je to velmi solidní výsledek. Pan Štefek dále dodává: “Ještě před posledním kolem jsme byli na 4. místě a pokud bychom v posledním kole vyhráli 3:1, umístili bychom se na 3. místě. Naši šachisté ovšem prohráli 1:3 a klesli jsme na 6. místo.” 

Podrobné výsledky přeboru najdete pod tímto odkazem

Našim mladým šachistům blahopřejeme a protože víme, že ani zdaleka neřekli své poslední slovo, přejeme jim hodně dalších úspěchů.

Panu Štefkovi děkujeme za výbornou organizaci soutěže a těšíme se na další spolupráci.

Hana Ginterová - ředitelka školy

Fotogalerie