NÁVŠTĚVA SLUŽEBNY MĚSTSKÉ POLICIE KROMĚŘÍŽ - 3.ODDĚLENÍ ŠD

V úterý odpoledne (5.4.2022) jsme navštívili služebnu Městské policie v Kroměříži. Zástupce ředitele pro výkon služby pan Jaroslav Sigmund nás provedl služebnou, popsal jim, jak vypadá běžný pracovní den strážníka, mohli si vyzkoušet opravdová pouta a prohlídnout další donucovací prostředky jako pistol, obušek, neprůstřelnou vestu. Dále jim předvedl kamerový systém města, kde je vše nahráváno, co se ve městě děje. Zážitkem bylo zjištění, když viděli na kamerách sami sebe, paní operátorka sledovala po domluvě naši cestu k nim. 

Na závěr nás čekala prohlídka služebního auta, všichni si mohli vyzkoušet, jak se v takovém policejním autě sedí. Exkurze se žákům líbila, děkujeme policii za čas a přejeme co nejvíce klidných služeb v našem městě.

Hana Vosičková

Fotogalerie zde