Vánoční jarmark

Stalo se pěknou tradicí, že v předvánočním čase pořádáme ve škole vánoční jarmark. Letos jsme sice museli kvůli epidemiologické situaci organizaci jarmarku trochu změnit a upravit, ale zvládli jsme to.

Ve středu 8. prosince za zvuků vánočních koled si mohli žáci prohlédnout a zakoupit výrobky pro své nejbližší. Jednotlivé třídy se střídaly tak, aby nedocházelo k velkému shromažďování dětí u jednotlivých stolků.

Výrobky připravili žáci 1. a 2. stupně v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činnostech nebo školní družině, pomáhaly i paní učitelky a paní vychovatelky.

Nabídky byla bohatá – svícny různých tvarů, velikostí a materiálu, adventní věnečky malé i velké, jmenovky, stojánky, stromečky, sněhuláci, přáníčka, ušité hračky a polštářky, perníčky a spousta drobných dárků, které určitě udělají radost někomu pod stromečkem.

I když byl jarmark bez rodičů a veřejnosti, i tak se vydařil a zpestřil nám všem adventní čas.

Výtěžek se žákům vrátí na odměnách nebo na akce školní družiny.