Karnevalové odpoledne ve ŠD Oskol

Tak jako každoročně i letos v měsíci únoru se uskutečnil ve školní družině tradiční karneval. Všechna oddělení družiny se sešla ve velké tělocvičně , kterou jsme vyzdobili vlastními silami. Děti z jednotlivých odděleních se představily v karnevalovém přestrojení a mohli jsme zde spatřit havajské tanečnice, indiány, princezny, Šípkovou Růženku, vílu Zvonilku, rytíře, čarodějnice, Supermany, seriálové postavičky a další a další krásné kostýmy a masky.

Po přehlídce a představení masek dále následovaly připravené soutěžní disciplíny, na které se děti velmi těšily. Jednotlivé úkoly děti plnily s nadšením a radostí. Pro vítěze i poražené byly připravené sladké odměny. Karnevalové odpoledne bylo vydařené a v rozzářených očích dětí byla vidět spokojenost.

Dáša Majdová, vychovatelka