Podařilo se nám aspoň trošku změnit svět k lepšímu

Poslední květnový den proběhl na ZŠ Oskol ve znamení oslav.  Neuvěřitelné se stalo skutečným a tým žáků naší školy opět získal cenu odborné poroty v celostátní soutěži S Komenským měníme svět k lepšímu, kterou si zástupci tříd s prvky Montessori pedagogiky na 2. stupni a školního parlamentu převzali na slavnostním vyhlášení v Praze v hotelu Golf.

Naši žáci opět ukázali, že jim není lhostejný svět kolem nich.

Pod následujícími odkazy můžete shlédnout video k našemu letošnímu soutěžnímu projektu a stručný záznam ze slavnostního předávání cen.

https://www.youtube.com/watch?v=6wgd2jWxtOc

https://www.youtube.com/watch?v=swVII9mBkUY

Všem zapojeným žákům patří velké poděkování a zvláštní ocenění si zaslouží koordinátorka školního parlamentu paní Alena Vitochová, která se ve všech fázích projektu postarala, aby byl úspěšný a splnil svůj hlavní účel – pomáhat a přinášet radost.

                                                                        Mgr. Hana Ginterová – ředitelka školy

Fotogalerie