Letošní farmářský trh zaujal pestrou nabídkou

Poslední zářijové odpoledne patřilo v Základní škole Oskol - Montessori farmářském trhu 2022.

Letos již potřetí prodávaly děti se svými rodiči nejrůznější dobroty. Okusit jsme mohli různé koláče, sušenky, sýry, dorty, ale také bylinné čaje nebo domácí marmelády. Na trhu samozřejmě nechyběly podzimní dekorace, dýně či různé květiny. Děti si také v podzimní dílničce mohly vyrobit barevné podzimní listí nebo vybarvit ovoce, které v tuto dobu dozrává.

Všem, kteří se na letošním farmářském trhu podíleli velmi děkujeme a už nyní se těšíme na farmářský trh 2023.

Za pořadatele Mgr. Barbora Kocmanová