Žáci III. A už umí vyjmenovaná slova na jedničku s hvězdičkou – podívejte se sami.

Ve středu 11. května si žáci naší školy mohli zopakovat důležité pravopisné učivo a myslím si, že je to tentokrát všechny bavilo.

Od příštího školního roku bychom rádi zavedli novou tradici nazvanou „Kulturní středa“. Prvními odvážlivci, kteří o velké přestávce vystoupili ve společných prostorách u stromu talentů, byli žáci III. A s paní učitelkou Markétou Setínskou. Zvládli to na výbornou a prokázali, že jsou skvělí zpěváci a herci.

Písničky s vyjmenovanými slovy, které jim po celý školní rok pomáhaly zvládnout učivo českého jazyka, nás velmi potěšily a našim malým umělcům děkujeme za krásný kulturní zážitek.

Doufám, že najdou své následovníky.

Hana Ginterová