Informace

Mají děti rády básničky? Naši žáci ano!

Každý rok na jaře probíhá na škole školní kolo recitační soutěže, abychom vybrali ty nejlepší, kteří nás budou reprezentovat v oblastní soutěži Svátek poezie v Domě kultury. Na soutěž se připravují žáci s paní učitelkami vždy velmi pečlivě. Nejdůležitější je výběr vhodné a zajímavé básničky pro nejmenší prvňáčky i pro ty nejstarší.Pak je nutné text zvládnout pamětně a nakonec procvičovat a pilovat přednes. Letos přišlo před porotu 40 dětí a paní učitelky měly hodně těžký úkol při vybírání těch nejlepších. A jak to dopadlo ?

V 0.kategorii byli oceněni Agáta Slámová, Michal Vymětal a Vojta Bajer, všichni z 1. A.

V 1.kategorii byli nejlepší - Jonáš Borský z 2.B, Matěj Nepovím z 2. A a Lukáš Vymětal z 3.

A. Ve 2.kategorii zaujali porotu Simona Majíčková ze 4. A , Natálie Jakoubková ze 4.B a Tereza Zrníková z 5. A.

Vítězové byli odměněni diplomy, drobnými cenami a sladkostí, kterou dostali všichni soutěžící. Vítězům, kteří postupují do oblastního kola přejeme hodně úspěchů.

Machalová Alena


| Autor: Alena Machalová | Vydáno dne 17. 03. 2015 | 1509 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server