Družina

Návštěva služebny Městské policie Kroměříž, ŠD 3. od.

Ve čtvrtek 13.2.2020 odpoledne jsme se vypravili na návštěvu služebny Městské policie v našem městě. Ujal se nás osobně zástupce ředitele městské policie pro výkon služby pan Jaroslav Sigmund a právě sloužící strážníci. Nejdříve dětem zajímavým způsobem přiblížil práci policistů, jak vypadá běžný pracovní den strážníka a jeho náplň práce.

Prohlídli si služebnu a předvedl jim, jak funguje kamerový systém města, děti byly v úžasu, když viděly na kameře samy sebe, paní operátorka nás totiž natáčela cestou k nim. Dále si mohly prohlédnout opravdová pouta, obušek, neprůstřelnou vestu a jiné donucovací prostředky a ochotně odpovídal na všetečné dotazy dětí. A na závěr nás čekala prohlídka služebního auta. Exkurze se dětem moc líbila.

Děkujeme policii za čas a možnost nahlídnout do její práce a přejeme co nejvíce klidných služeb v našem městě.

Vychovatelka: H.Vosičková
| Autor: administrator | Vydáno dne 27. 02. 2020 | 262 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server