Návštěva služebny Městské policie Kroměříž, ŠD 3. od.

Ve čtvrtek 13.2.2020 odpoledne jsme se vypravili na návštěvu služebny Městské policie v našem městě. Ujal se nás osobně zástupce ředitele městské policie pro výkon služby pan Jaroslav Sigmund a právě sloužící strážníci. Nejdříve dětem zajímavým způsobem přiblížil práci policistů, jak vypadá běžný pracovní den strážníka a jeho náplň práce.

Prohlídli si služebnu a předvedl jim, jak funguje kamerový systém města, děti byly v úžasu, když viděly na kameře samy sebe, paní operátorka nás totiž natáčela cestou k nim. Dále si mohly prohlédnout opravdová pouta, obušek, neprůstřelnou vestu a jiné donucovací prostředky a ochotně odpovídal na všetečné dotazy dětí. A na závěr nás čekala prohlídka služebního auta. Exkurze se dětem moc líbila.

Děkujeme policii za čas a možnost nahlídnout do její práce a přejeme co nejvíce klidných služeb v našem městě.

Vychovatelka: H.Vosičková

| Autor: administrator | Vydáno dne 27. 02. 2020 | 262 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek