Zdravý týden v družině

Minulý týden v 1. oddělení ŠD probíhal v duchu Zdraví. Řekli jsme si, co vše vlastně pojem zdraví obnáší, zahráli jsme si hry a vědomostní soutěže na toto téma a s pomocí slečny praktikantky ze SpgŠ jsme společnými silami připravili saláty, nápoje a špízy z ovoce a zeleniny.

Nejen, že se děti hravou formou dozvěděly spoustu zajímavých informací o svém zdraví, ale výroba těchto zdravých pochutin je bavila a saláty a špízy se jim moc povedly. Jakmile svůj zdravý pokrm děti dokončily, do všeho se hned pustily a nezbylo vůbec nic.

Vychovatelka: D. Kunová

| Autor: administrator | Vydáno dne 26. 02. 2020 | 233 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek