BESEDA S MYSLIVCI – 1. Oddělení ŠD

foto odkaz

Minulý týden v pátek k nám do školní družiny zavítali myslivci. Děti se dozvěděly spoustu nových informací a zajímavostí o přírodě, zvěři a myslivosti. Mohly se podívat a osahat si lovecké trofeje, paroží, zuby divokých prasat a různé kůže zvířat.

Vyzkoušely si také pozorovací zařízení a k dispozici jim byla i nefunkční myslivecká brokovnice. Mimo jiné děti slyšely, jak se vábí lišky, srnci, divočáci a vysoká zvěř. Ke konci besedy děti poslepu hmatem poznávaly různé druhy kožešin. Dětem se beseda moc líbila a jako poděkování na závěr daly myslivcům na památku namalované obrázky.

vychovatelka: D. Kunová

| Autor: administrator | Vydáno dne 11. 02. 2020 | 233 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek