Zdobení vánočního stromu ŠD

Dne 4.12.2019 se některé děti z druhého a čtvrtého oddělení školní družiny zúčastnily zdobení vánočního stromu na výstavišti Floria v Kroměříži. Celou akci si děti náramně užily a na závěr dostaly sladkou odměnu. Na výrobě vánočních ozdob se podílela všechna oddělení. Vánočně ozdobený stromek si mohou prohlédnout i rodiče a návštěvníci výstaviště Floria dne 7.12.2019, kdy se v areálu uskuteční vánoční výstava.

Jana Svobodová

| Autor: administrator | Vydáno dne 08. 12. 2019 | 288 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek