Družina

Návštěva preventistky PČR ve školní družně.

Dne 13.11. nás navštívila ve ŠD preventistka PČR ing. Barbora Balášová. Jelikož se blíží čas Vánoc a v tuto dobu dochází k častým krádežím, tak v souvislosti s tím upozornila děti, aby byly více opatrné na své osobní věci a zejména na peněženky, které často zapomínají v šatnách. Taktéž děti poučila, pokud se stane a zůstanou samy doma, aby nikomu cizímu neotvíraly. Prostřednictvím obrázků dětem předvedla, jak by se měly zachovat, když se jim zalíbí např. koloběžka, která je odložená v parku a chtěly by se na ní svézt. Musí se zeptat, zda někomu nepatří a pak slušně požádat o její zapůjčení. V neposlední řadě byly děti seznámeny s tím, když najdou ve škole nebo na ulici např. mobil, větší obnos peněz, cenné předměty, tak na koho se mají v této situaci obrátit a kde nalezené věci odevzdat. Beseda se dětem líbila a byla pro ně velkým přínosem.

Dáša Majdová, vychovatelka
| Autor: administrator | Vydáno dne 03. 12. 2019 | 277 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server