Družina

Děti ze školní družiny Oskol na Čápce

  Tak, jako už každý rok, i letos v měsíci listopadu se děti z 5. oddělení školní družiny Oskol vypravily společně s paní vychovatelkou za psími miláčky. Návštěva proběhla v souvislosti s jejich svátkem ,, Mezinárodním dnem zvířat“, který slavili 4. října. V průběhu tohoto měsíce děti pejskům shromažďovaly něco dobrého na zub a těšily se na den, kdy půjdeme na návštěvu do psího útulku. Ve středu 6.listopadu jsme všechny dobroty naskládali do batůžků a odnesli na Čápku.

Zde nás očekávala paní ošetřovatelka Kolaříková, která nás přivítala a poděkovala za přinesené pamlsky. Provedla nás celým areálem útulku, ukázala nám kotce s pejsky a názorně dětem předvedla, jak se odchytávají zatoulaní psi a seznámila je s tím, jaký je jejich další osud. Největší odměnou pro děti byla možnost vzít si na vodítko toho nejmenšího pejska Bobíka a venčit ho v areálu Čápky. Za pochopení a podporu akce děkuji především rodičům dětí a paní Kolaříkové z útulku Čápka za umožnění návštěvy.

Dáša Majdová, vychovatelka
| Autor: administrator | Vydáno dne 14. 11. 2019 | 282 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Středisko výchovné péče
zřizuje krizovou linku v souvislosti s Covid-19. Více zde v pdf
Pozvánka do školy
Polonéza na školním plese
Krátké video z příprav a plesu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server