Děti ze školní družiny Oskol na Čápce

Tak, jako už každý rok, i letos v měsíci listopadu se děti z 5. oddělení školní družiny Oskol vypravily společně s paní vychovatelkou za psími miláčky. Návštěva proběhla v souvislosti s jejich svátkem ,, Mezinárodním dnem zvířat“, který slavili 4. října. V průběhu tohoto měsíce děti pejskům shromažďovaly něco dobrého na zub a těšily se na den, kdy půjdeme na návštěvu do psího útulku. Ve středu 6.listopadu jsme všechny dobroty naskládali do batůžků a odnesli na Čápku.

Zde nás očekávala paní ošetřovatelka Kolaříková, která nás přivítala a poděkovala za přinesené pamlsky. Provedla nás celým areálem útulku, ukázala nám kotce s pejsky a názorně dětem předvedla, jak se odchytávají zatoulaní psi a seznámila je s tím, jaký je jejich další osud. Největší odměnou pro děti byla možnost vzít si na vodítko toho nejmenšího pejska Bobíka a venčit ho v areálu Čápky. Za pochopení a podporu akce děkuji především rodičům dětí a paní Kolaříkové z útulku Čápka za umožnění návštěvy.

Dáša Majdová, vychovatelka

| Autor: administrator | Vydáno dne 14. 11. 2019 | 282 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek