Dušičková noc

Školní družina druhého oddělení v počtu patnácti žáků obdrží Diplom za absolvování Dušičkové noci v naší škole z 31.10. na 1.11. 2019. Večerní program obnášející noční procházku městem s poznáváním významných objektů, pietní vzpomínkou na padlé vojáky, stezkami odvahy v různých podobách a tvořivou dílničkou s tematickým výtvorem z papíru, upomínkový přívěsek, včetně nezbytného dlabání dýně, ukončila pohádka o Nebojsovi.

Na dotaz paní vychovatelky, co se dětem nejvíc líbilo, zazněla nečekaná odpověď: „No přece to, jak jsme se krásně báli a kdy budeme zase ve škole spát.“

Vychovatelky Jana Svobodová, 4. odd., Vladimíra Stoličková 2.odd..

| Autor: administrator | Vydáno dne 12. 11. 2019 | 485 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek