Oznámení o výběru žáků do družiny

Vážení zákonní zástupci

Přinášíme informace o dalším postupu řešení přijímání žáků 3. ročníku do školní družiny. Dne 11. 6. 2019 v rámci jednání Školské rady proběhlo losování, o které byl vyhotoven záznam – viz přiložený dokument.

V poledním měsíci jsme podnikli některá další opatření, která nám pro nadcházející školní rok umožní přijetí všech přihlášených žáků 3. ročníku, zároveň ale stále prosíme zákonné zástupce, kteří mají možnost zajistit pro své děti odpolední péči jiným adekvátním způsobem, aby tak přednostně učinili, a to bez ohledu na to, který ročník jejich dítě navštěvuje.

Předem děkujeme za spolupráci

Mgr. Hana Ginterová

Zápis losování registračních čísel ve formátu pdf zde ke stažení.

| Autor: administrator | Vydáno dne 12. 06. 2019 | 393 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek