Exkurze v Rádiu Kroměříž

Ve čtvrtek 14.3. se vydaly děti z 5. oddělení ŠD na exkurzi do Rádia Kroměříž. Mile nás přivítala moderátorka Jitka Havránková, která nás zavedla do studia v době, kdy se právě vysílalo. Zde nám moderátorka Kamila vysvětlila, jak probíhá vysílání a ukázala nám vybavení studia. Poté si nás moderátorka Jitka Havránková odvedla do nahrávacího studia, kde pro nás měla připravenou anketu a kladla nám různé otázky, které se týkaly práce moderátora. Všichni jsme měli možnost mluvit na mikrofon a pozdravit své blízké.

Paní moderátorka nám slíbila, že naše odpovědi a pozdravy uslyšíme od čtvrtka do soboty na Rádiu Kroměříž. Pro vzpomínku umístila naši fotografii na facebook Rádia Kroměříž. Dnešní odpoledne bylo vydařené a nejvíce se dětem líbilo, že si všichni mohli zahrát na moderátora či moderátorku rádia.

Dáša Majdová

| Autor: administrator | Vydáno dne 18. 03. 2019 | 369 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek