Karnevalové odpoledne

Tak jako každý rok i letos jsme se těšili ve školní družině na zábavné karnevalové odpoledne. V měsíci únoru jsme v jednotlivých odděleních velmi pilně vyráběli výzdobu, kterou jsme použili k výzdobě velké tělocvičny, kde se karneval uskutečnil. Děti z jednotlivých odděleních se představily v karnevalovém přestrojení a mohli jsme zde spatřit klauny, upíry, princezny, kočky, Popelku, indiánky, vílu Zvoničku, vlka a další krásné kostýmy a masky.

Každý měl šanci se všem předvést v nápaditém a vkusném přestrojení. Po přehlídce masek následovaly připravené soutěžní disciplíny, které děti plnily s nadšením a radostí. Pro vítěze byly připravené sladké odměny. Karnevalové odpoledne bylo vydařené a v rozzářených očích dětí byla vidět spokojenost.

Dáša Majdová

| Autor: administrator | Vydáno dne 21. 02. 2019 | 385 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek