Sportovní olympiáda

Dne 10.1.2019 se děti z prvního a čtvrtého oddělení školní družiny zúčastnily sportovní olympiády, která spočívala v plnění různých disciplín na několika stanovištích (například skok přes švihadlo, chůze po provaze, slalom s míčem, hod na koš, přenesení pingpongového míčku na polévkové lžíci, hod na cíl, pinkání molitanového míčku na raketové pálce, přeskočení obruče, skok přes lavici).

Děti byly rozděleny do dvou družstev (dívčí a chlapecké) a po urputném sportovním zápolení nakonec zvítězili chlapci o pouhých 21 sekund. Děti byly velmi spokojené a každé z nich si domů odneslo drobnou odměnu.

Jana Svobodová a Denisa Kunová

| Autor: administrator | Vydáno dne 24. 01. 2019 | 786 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek