Vládci noci

Během okamžiku se dětem z druhého oddělení školní družiny podařilo přenést z odpolední doby do hluboké noci plné zvuků, zvířecí hlasů a při svitu baterky uvidět i vlka vyjícího na skále nebo medvěda stojícího na zadních a nespočet dalších zvířat. Poté děti poznávaly noční zvířata podle stop a hlasů.

Domů si odnesly papírovou taštičku s vlastnoručně vybarveným zvířátkem, perníček, hodně nových poznatků a především nezapomenutelný prožitek ze setkání s téměř živými nočními tvory v Muzeu na Velkém náměstí.

Vladimíra Stoličková

| Autor: administrator | Vydáno dne 21. 01. 2019 | 721 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek