Návštěva Muzea Kroměřížska

2018 - 12 Družina - 5. oddělení - Muzeum Kroměřížska - Vánoční program pro děti

Tak jako každý rok i ten letošní se děti z 5. oddělení ŠD těšily na návštěvu Muzea Kroměřížska , které v době adventu pro nás, děti, připravuje pěkné a naučné programy. Letos jeho součástí byla i výstava „VÁNOČNÍ KOUZLO STARÝCH ČASŮ. ” Paní lektorka nám vyprávěla , jak se slavily Vánoce a jak se měnily vánočně vyzdobené interiéry, stromečky, dárky ale i tradice a zvyky v průběhu 20. století . Na závěr jsme si mohli všichni z připraveného těsta a s pomocí vykrajovátek vyrobit vlastní perník. Dnešní odpoledne se nám všem líbilo a už se všichni moc těšíme na Vánoce.

Dáša Majdová, vychovatelka

| Autor: administrator | Vydáno dne 10. 12. 2018 | 419 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek