Železniční muzeum

2018 - 10 Družina, Železniční muzeum

První akcí druhého oddělení ŠD v letošním školním roce byla návštěva železničního muzea v areálu lokomotivního depa vlakového nádraží v Kroměříži. Zábavnou formou s praktickým zapojením se děti seznámily s různými profesemi na železnici jako například signalista, výpravčí a průvodčí , s nímž se na závěr vyfotografovaly. Jízdenka našich prarodičů, kterou obdrželi všichni návštěvníci, nám bude zážitky z dnešního odpoledne dále připomínat.

Vladimíra Stoličková, vychovatelka II.odd.ŠD

| Autor: administrator | Vydáno dne 18. 10. 2018 | 484 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek